48

نویسنده : - ساعت ۱٠:٢۵ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٠ آذر ۱۳۸۸

بعد از ۹ ماه تلاش مستند حرفه ای ، دیدنی و متفاوت از حسین تهی کاری از بهزاد بلور و شبکه BBC Persian


نویسنده : - ساعت ۱٠:۱٧ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٠ آذر ۱۳۸۸

نویسنده : - ساعت ۱٠:٠٢ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٠ آذر ۱۳۸۸

موزیک ویدئو و موزیک بسیار زیبای VIP از گروه همیشه در صحنه و موفق TM Bax 


نویسنده : - ساعت ٢:٢۸ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۸

opera10_p30download.com.jpg

Opera، اپرا سریع ترین مرورگر اینترنت روی زمین! این مرورگر با سرعت باور نکردنی صفحات اینترنت را برای شما بار گذاری میکند. اساس کار اپرا به این صورت است که اول متن سایت بارگذاری میشود و سپس بتدریج عکس ها بارگذاری میشوند، به علاوه اینکه عکس ها اول به صورت کامل با کیفیت کم نمایان میشوند و رفته رفته بر کیفیت عکس افزوده میشود.
کافیست فقط یک بار اپرا را امتحان کنید، دیگر ازاینترنت اکسپلورر استفاده نخواهید کرد!
اپرا تمام محدودیت های همچون جلوگیری از راست کلیک، جلوگیری از مشاهده سورس صفحه، جلوگیری از انتخاب متن و ... همه را از پیش پای شما بر میدارد و شما را قادر میسازد با دستی کاملاً باز به جستجو و گشت و گذار در وب بپردازید. علاوه بر این مرورگر وب اپرا امکاناتی همچون دریافت ایمیل، چت و مدیریت دانلود را برای شما فراهم می سازد. این مرورگر با اضافه کردن قابلیت هایی همچون SpeedDial برای دسترسی به صفحات وب مورد علاقه به طور سری، همچنان گزینه محبوبترین مرورگر در میان کاربران خاص خود می باشد.


نویسنده : - ساعت ٢:۱٩ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۸

 کاملترین آرشیو آهنگ های یاس تقدیم به همه طرفداران این رپ خون با استعداد و محبوب کشورمون


نویسنده : - ساعت ۱۱:٢٧ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۸

FL_Studio_p30download.com.jpg
امروزه اگر نگاهى به دور و اطراف خود بیاندازید، تأثیر غیرقابل انکار کامپیوتر و نفوذ آن را در زمینه‌هاى مختلف مشاهده خواهید کرد. اکنون دیگر حتى یک کاربر عادى خانگى مى‌تواند کارهایى را مانند ساخت و ویرایش صدا و تصویر انجام دهد که در گذشته انجام آن‌ها نیازمند امکانات، ابزار و دانش خاصى بوده است.


نویسنده : - ساعت ۱۱:٠٩ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۸

کاملترین آرشیو آهنگهای تتلو به همراه عکسهای جدیدش با طرفداراش در خارج کشور برای اولین بار از بیا تو رپ (لینک های جدید اضافه شد)

خواننده های مهمان : هیچکس ، پیشرو ، ابلیس ، تهی ، فلاکت ، طعمه ، رضایا ، 2afm ، اسلیم ، قاف ، تیغه ، مسعود ، آتیش ، افشین و ....


نویسنده : - ساعت ۱۱:٠٧ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۸

 کاملترین آرشیو آهنگهای امیر رضایا که نیازی به تعریف نداره ، دانلود کنید و لذت ببرید + عکسهای جدید رضایا ، Tome و 2afm (لینک های جدید اضافه شد)

خواننده های مهمان : پیشرو ، تتلو ، تهی ، فلاکت ، Tome ، 2afm ، سعید کرمانی ، مسعود سعیدی ، اسلیم ، احسان کاراموز و ....

دانلود 


نویسنده : - ساعت ۱۱:٠۴ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۸

آرشیو کامل آهنگهای گروه TM Bax شامل آهنگهای شاد و شنیدنی ، این کاملترین آرشیوی هست که از این گروه پخش شده البته TM Bax تعدادی کار قدیمی پخش نشده هم داره ، پیشنهاد میکنم از دستشون ندید

دانلود 


/ 0 نظر / 30 بازدید